Клієнтська підтримка

Для роботи з "Кабінетом інформаційних послуг" ознайомтесь з Інструкцією користувача інформаційних послуг SMIDA Cabinet.

АРІФРУ прагне зробити Вашу роботу із інтернет-сервісом максимально зручною та швидкою. Робота над розширенням функцій «Кабінету інформаційних послуг» триває. Будемо вдячні за відгуки та пропозиції щодо функціоналу особистого кабінета, надіслані за адресою: office@smida.gov.ua

Використання системи електронного документообігу

Інформуємо, що з січня 2019 року ДУ «Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України» розпочинає надання клієнтам актів виконаних робіт в електронній формі із застосуванням електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Завантажити, переглянути та підписати документи Ви зможете у системі електронного документообігу «М.Е.Dос».

Первинні документи, підписані ЕЦП, є оригіналами документів (Закон України «Про електронний цифровий підпис» № 852-IV від 22.05.2003 та «Про електронні документи й електронний документообіг» № 851-IV від 22.05.2003).

Якщо у Вас існують обставини, які унеможливлюють використання електронного документообігу, просимо повідомити, зв'язавшись з нами за тел. (044) 498-38-15/16, 586-43-94 чи за електронною адресою office@smida.gov.ua

Інформація щодо ключів КЕП

Користування «Кабінетом інформаційних послуг» передбачає наявність кваліфікованого електронного підпису та печатки одного із зазначених акредитованих центрів сертифікації ключів. З переліком ЦСК можно ознайомитись за посиланням Перелік сумісних ЦСК.

В якості носіїв ключової інформації для особистих ключів та криптомодулів можуть використовуватися:

  • Електронні диски (flash-диски).
  • Оптичні компакт-диски (CD).
  • Файлова система (постійні чи з’ємні диски).
  • Електронні ключі “Кристал-1”, “Алмаз-1К”, Avest AvestKey, Автор SecureToken, ДБО Софт iToken, Ефіт Key, Технотрейд uaToken, Aladdin eToken/JaCarta, SafeNet iKey, Giesecke&Devrient StarSign і ін.
  • Смарт-карти “Карта-1”, Техноконсалтинг TEllipse, Автор CryptoCard, Aladdin eToken/JaCarta, Giesecke&Devrient StarSign та ін.
  • Криптомодуль “Гряда-61”.
  • Інші носії та криптомодулі з бібліотеками підтримки, що відповідають вимогам до алгоритмів, форматів і інтерфейсів, що реалізуються у засобах шифрування та надійних засобах ЕЦП з інтерфейсом PKCS#11).

Зверніть увагу, що для використання модулю у Вас має бути відкритий доступ до сайтів: id.gov.ua, eu.iit.com.ua, czo.gov.ua, iit.com.ua, ca.informjust.ua.