Клієнтська підтримка

Для роботи з "Кабінетом інформаційних послуг" ознайомтесь з Інструкцією користувача інформаційних послуг SMIDA Cabinet.

АРІФРУ прагне зробити Вашу роботу із інтернет-сервісом максимально зручною та швидкою. Робота над розширенням функцій «Кабінету інформаційних послуг» триває. Будемо вдячні за відгуки та пропозиції щодо функціоналу особистого кабінета, надіслані за адресою: office@smida.gov.ua

Використання системи електронного документообігу

Інформуємо, що з січня 2019 року ДУ «Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України» розпочинає надання клієнтам актів виконаних робіт в електронній формі із застосуванням електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Завантажити, переглянути та підписати документи Ви зможете у системі електронного документообігу «М.Е.Dос».

Первинні документи, підписані ЕЦП, є оригіналами документів (Закон України «Про електронний цифровий підпис» № 852-IV від 22.05.2003 та «Про електронні документи й електронний документообіг» № 851-IV від 22.05.2003).

Якщо у Вас існують обставини, які унеможливлюють використання електронного документообігу, просимо повідомити, зв'язавшись з нами за тел. (044) 498-38-15/16, 586-43-94 чи за електронною адресою office@smida.gov.ua

Інформація щодо ключів КЕП

Користування «Кабінетом інформаційних послуг» передбачає наявність кваліфікованого електронного підпису та печатки одного із зазначених акредитованих центрів сертифікації ключів:

Звертаємо Вашу увагу на перелік форматів файлів ключів: *.pfx, *.pk8, *.ZS2, Key-6.dat, *.jks.

Можна скористатись ключами НДУ – для цього їх потрібно експортувати у формат *.pfx за допомогою програми VegaCSP, яка завантажується при роботі з Кабінетом клієнта НДУ. Ознайомтеся з інструкцією з експорту ключа з формату *.store до *.pfx.

Додати сертифікати до ключа можна конвертувавши ключ з формату DAT у PFX, завантаживши утиліту за посиланням.

Відеоінструкція процедури реєстрації